ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ІЗ КУРАТОРАМИ АКАДЕМІЧНИХ ГРУП

13 квітня 2021 р., на платформі Google meet, відбулася нарада з кураторами академічних груп Навчально-наукового інституту менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти».

Нараду провела Ірина Жукова - заступник директора з навчально-виховної роботи ННІМП ДЗВО «УМО». На нараду було запрошено: Наталію Шевченко - завідуючу гуртожитком ДЗВО «УМО» та Олега Дейнеку – члена Активу Студентської колегії УМО.

На нараді мова йшла про інформування здобувачів вищої освіти про роботу психологічної служби «PSY U2».«PSY U2»– дружній просвітньо-навчально-допомагаючий простір, в якому кожен може отримати безкоштовну індивідуальну психологічну допомогу, а студенти, психологи та всі зацікавлені – познайомитися з різними форматами втілення психологічної допомоги та цікавими людьми.

Обговорювалося питання участі здобувачів вищої освіти у флешмобі «День вишиванки в УМО». Флешмоб проводиться для висвітлення найкращих українських традицій та реалізації креативного підходу до організації студентського життя у ДЗВО «УМО» ННІМП.

Також, піднімалося питання про роботу зі здобувачами вищої освіти для заохочення до прийняття до участі у конкурсі «Міс і містер УМО 2021».

Окрема увага була приділена питанню важливості своєчасної оплати здобувачами вищої освіти послуг за надання освітніх послуг та проживання у гуртожитку ДЗВО «УМО».

Нарада пройшла жваво, з обопільною спрямованістю на вирішення поточних та перспективних питань!