ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ІЗ КУРАТОРАМИ АКАДЕМІЧНИХ ГРУП ННІМП

09 лютого 2021 р., на платформі Google meet, відбулася нарада із кураторами академічних груп Навчально-наукового інституту менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти».

Нараду провела Ірина Жукова - заступник директора з навчально-виховної роботи ННІМП ДЗВО «УМО». На нараду було запрошено: Тетяну Рожнову - директора ННІМП ДЗВО «УМО»; Наталію Шевченко - завідуючу гуртожитком ДЗВО «УМО» та Єлизавету Чепенко - голову Студентської колегії ДЗВО «УМО».

Основним питанням порядку денного наради було забезпечення належного рівня дотримання здобувачам вищої освіти умов проживання у гуртожитку ДЗВО «УМО». Було вирішено – до кінця цього тижня, кожним із кураторів провести у своїх групах роз’яснювально-виховні бесіди з даного питання та доповісти Ірині Жуковій про результати для прийняття негайних заходів реагування та контролю.

Також, обговорювалося питання щодо активізації участі здобувачів вищої освіти у конкурсі читців-декламаторів віршів до дня народження  Т.Г.Шевченка «Читаємо твори Т.Г.Шевченка разом».

Наголошувалося і про розвиток творчої діяльності здобувачів вищої освіти, зокрема, організації виставкового куточку в холі ННІМП ДЗВО «УМО».

По закінченню наради, Ірина Жукова подякувала усім учасникам та висловила сподівання на спільне вирішення обговорених питань!