ВІДБУЛАСЯ НАРАДА СТАРОСТ АКАДЕМІЧНИХ ГРУП

12 січня 2021 р., на платформі Google meet, відбулася нарада зі старостами академічних груп Навчально-наукового інституту менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти».

Нараду провела Ірина Жукова - заступник директора з навчально-виховної роботи ННІМП ДЗВО «УМО». На нараду було запрошено кураторів академічних груп ННІМП ДЗВО «УМО», завідувача гуртожитку ДЗВО «УМО», бухгалтерію ДЗВО «УМО» та голову Студентської колегії ДЗВО «УМО» - Єлизавету Чепенко.

Основним питанням, яке вирішувалося на нараді, було обговорення порядку виселення здобувачів вищої освіти із гуртожитку ДЗВО «УМО», у зв’язку із продовженням загальнонаціонального карантину, до 28.02.2021 р., а, також, подання списків тих, хто залишиться у гуртожитку ДЗВО «УМО» з метою проведення моніторингу стану здоров’я здобувачів вищої освіти та дотримання правил внутрішнього розпорядку у гуртожитку ДЗВО «УМО».

Розглядалися питання щодо: дієвості проведення анкетувань для покращення умов навчання у ННІМП ДЗВО «УМО»; підняття навчальної дисципліни, погашення фінансової та академічної заборгованостей; святкування Дня Соборності України та ін.

У цілому, нарада пройшла продуктивно, у формі діалогу, відчувалась дружня доброзичлива атмосфера.