відбулася нарада з кураторами академічних груп

26  листопада 2020 р., під головуванням Ірини Жукової – заступника директора з навчально-виховної роботи Навчально-наукового інституту менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти», на платформі ZOOM відбулася нарада з кураторами академічних груп.

На нараду були запрошені Олена Алейнікова – директор ННІМП ДЗВО «УМО», Олена Фещенко – заступник директора з науково-педагогічної та навчальної роботи ННІМП ДЗВО «УМО», керівництво, працівники відділу навчальної роботи ННІМП ДЗВО «УМО», завідувачі кафедр ННІМП ДЗВО «УМО» та голова Студентської колегії ДЗВО «УМО» Єлизавета Чепенко.

В цілому, питання порядку денного наради стосувалися належної організації кураторами академічних груп навчально-виховної роботи зі здобувачами вищої освіти ННІМП ДЗВО «УМО», особливо у зв’язку із загальнонаціональним карантином та з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19.

Зокрема, вирішувалися питання щодо: здійснення контролю кураторами академічних груп за порядком проживання здобувачів вищої освіти у гуртожитку ДЗВО «УМО», дбайливого ставлення до майна гуртожитку, а, також, надання допомоги здобувачам вищої освіти у вирішенні житлово-побутових проблем, створення сприятливої обстановки для навчання та проживання.

Актуальними були і питання щодо регулярного проведення кураторами академічних груп зустрічей з групами для вирішення поточних і перспективних питань, особливо у розрізі залучення до наукової, творчої діяльності. Окремо обговорювалося питання щодо активізації участі здобувачів вищої освіти ННІМП ДЗВО «УМО» у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей.

У цілому, нарада пройшла плідно. Учасники активно обмінювались думками й вносили пропозиції з питань порядку денного.