ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ЗІ СТАРОСТАМИ АКАДЕМІЧНИХ ГРУП НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ПСИХОЛОГІЇ!

24 лютого 2021 р., на платформі Google meet, відбулася нарада зі старостами академічних груп Навчально-наукового інституту менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти».

Нараду провела Ірина Жукова - заступник директора з навчально-виховної роботи ННІМП ДЗВО «УМО». На нараду було запрошено директора ННІМП ДЗВО «УМО» - Тетяну Рожнову, завідувача гуртожитку ДЗВО «УМО» - Наталію Шевченко, голову Студентської колегії ДЗВО «УМО» - Єлизавету Чепенко та усіх бажаючих.

Ірина Жукова висловила особисті міркування з приводу того, що «Великий талант вимагає великої працьовитості» і запропонувала, поки ще є час, до 01 березня,  долучитися до участі у творчому конкурсі читців-декламаторів віршів до дня народження  Т.Г. Шевченка - «Читаємо твори Т.Г .Шевченка разом» та приймати участь у конкурсі наукових учнівських проєктів і розробок на 2021рік - ВСЕУКРАЇНСЬКА «УНІВЕРСІАДА-2021». Конкурси мають на меті розкрити творчий та науковий потенціали, сформувати особисті вподобання і прагнення пізнавати нове.

Наталія Шевченко виступила щодо суворого дотримання здобувачами вищої освіти порядку та правил поведінки у гуртожитку ДЗВО «УМО» (понесення юридичної відповідальності за скоєні порушення). Від старост звучали ідеї щодо проведення суботніх прибирань гуртожитку здобувачами вищої освіти  і розподілу обов’язків старост поверхів гуртожитку.

Було  проінформовано студактив про початок проведення Днів відкритих дверей в Університеті та запропоновано долучати своїх друзів, товаришів до участі у профорієнтаційних заходах.

У цілому, нарада виявилася плідною, позитивною, сповненою ентузіазму і надій на ефективну, результативну діяльність.