ВІДБУЛАСЯ ОПЕРАТИВНА НАРАДА СТАРОСТ АКАДЕМІЧНИХ ГРУП НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ПСИХОЛОГІЇ

11 лютого 2021 р., на платформі Google meet, відбулася нарада зі старостами академічних груп Навчально-наукового інституту менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти».

Нараду провела Ірина Жукова - заступник директора з навчально-виховної роботи ННІМП ДЗВО «УМО». На нараду було запрошено директора ННІМП ДЗВО «УМО» - Тетяну Рожнову, завідувача гуртожитку ДЗВО «УМО» - Наталію Шевченко та голову Студентської колегії ДЗВО «УМО» - Єлизавету Чепенко.

Основним питанням, яке вирішувалося на нараді, було суворе дотримання здобувачами вищої освіти правил проживання у гуртожитку ДЗВО «УМО». Тетяна Рожнова закликала здобувачів вищої освіти не порушувати правил проживання у гуртожитку ДЗВО «УМО» та спрямовувати свою енергію на залучення до творчих та наукових ініціатив ННІМП ДЗВО «УМО».

Ірина Жукова наголосила на необхідності дбайливого ставлення до майна, яке знаходиться у користуванні проживаючих у гуртожитку ДЗВО «УМО», та на толерантному відношеннi до його працівників.

Також, розглядалися питання щодо активізації креативного підходу до організації студентського життя у гуртожитку ДЗВО «УМО», щоб забезпечило здобувачам вищої освіти творчу свободу (оновлення стендів фотографіями з друзями, проведення тематичних вечорів і т.д.).

У цілому, нарада пройшла продуктивно, у формі діалогу, відчувалась дружня доброзичлива атмосфера.