відбулася оперативна нарада зі старостами академічних груп

24 вересня 2020 р., відбулася оперативна нарада зі старостами академічних групНавчально-наукового інституту менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти».

На засідання було запрошено Олену Алейнікову, директора ННІМП ДЗВО «УМО», Ірину Жукову, заступника директора з навчально-виховної роботи ННІМП ДЗВО «УМО», Оксану Іванилову, завідувача відділу відділу навчальної роботи ННІМП ДЗВО «УМО», Тетяну Мельник, методиста відділу навчальної роботи ННІМП ДЗВО «УМО», Яну Маєвську, керівника навчально-наукового відділу Студентської колегії ДЗВО «УМО» та Павла Бірюкова, заступника голови Студентської колегії ДЗВО «УМО» з навчально-виховної роботи

На нараді було розглянуто ряд питань. Зокрема, Ірина Жукова запросила старост активно долучатися до організації та проведення у академічних групах заходів, пов'язаних з навчально-виховним процесом. Провела роз’яснювальну бесіду щодо правил поведінки у приміщенні Національної академії педагогічних наук України, із урахуванням карантинного режиму, з метою доведення інформації до кожного здобувача вищої освіти.

Оксана Іванилова виступила із роз’ясненнями та уточненнями щодо правил щоденного ведення групових журналів обліку відвідувань занять здобувачами вищої освіти, оперативного інформування методиста відділу навчальної роботи про можливий зрив занять та вірогідні непорозуміння у розкладі тощо.

Тетяна Мельник надала інформацію щодо необхідності дотримання графіку освітнього процесу та правил внутрішнього розпорядку.

Представники Студентської колегії ДЗВО «УМО» відмітили важливість участі здобувачів вищої освіти у всіх заходах, які проводить ДЗВО «УМО».

Серед старост розгорнулася цікава дискусія з питань організації святкування Дня вчителя.

На завершення, Ірина Жукова подякувала за злагоджену та плідну роботу та побажала здобувачам вищої освіти успіхів у навчанні.