відбулася робоча нарада із кураторами академічних груп  щодо організаційних питань навчально-виховного процесу в Університеті

відбулася робоча нарада із кураторами академічних груп щодо організаційних питань навчально-виховного процесу в Університеті

09 вересня 2020 р., за сприяння Олени Алейнікової Директора Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «УМО» та під головуванням Ірини Жукової заступника директора з навчально-виховної роботи Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «УМО» відбулася нарада із кураторами академічних груп щодо організаційних питань навчально-виховного процесу в Університеті. Відкриваючи нараду, Олена Алейнікова привітала усіх присутніх та  висловила сподівання, що робота відбуватиметься якісно, ефективно та стабільно.

Також, у нараді взяли участь Наталія Шевченко завідувач гуртожитку ДЗВО «УМО», Антоніна Шмагун завідувач практики відділу практики та маркетингу освітніх послуг ННІМП ДЗВО «УМО» та Єлизавета Чепенко Голова студентської колегії ДЗВО «УМО».

Основними питаннями, які були обговорені під час наради були питання контролю кураторів за дотриманням загальнонаціональних карантинних заходів в університеті та гуртожитку. Кураторів академічних груп було ознайомлено із особливостями організації освітнього процесу в Університеті під час адаптивного карантину.

На нараді було представлено Положення про куратора групи Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» та визначено необхідність заповнення Плану виховної роботи куратора академічної групи на 2020-2021 н.р.

Також, порядок денний наради включав обговорення питань щодо: особливостей організації роботи кураторів у дистанційному режимі; моніторингу місця перебування студентів у вільний від навчання час; організації роботи із академічною та фінансовою заборгованістю.

На завершення, Ірина Жукова наголосила на необхідності активнішої взаємодії кураторів зі студентами у, зручних для спілкування, месенджерах, соціальних мережах з метою оперативного поширення інформації, подякувала присутнім за конструктивний діалог.