відбулася робоча нарада Приймальної комісії ДЗВО «Університет менеджменту освіти»

21 липня 2020 р., під головуванням ректора ДЗВО «Університет менеджменту освіти», голови Приймальної комісії Кириченка Миколи Олексійовичата першого проректора-проректора з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв'язків, заступника голови Приймальної комісії Клокар Наталії Іванівни, відбулася робоча нарада щодо стану готовності Приймальної комісії до вступної кампанії-2020.

На нараді було відзначено, що в цілому підготовка до вступної кампанії відбувається відповідно до затверджених плану та графіку. Так, станом на 21 липня 2020 р. розроблено і затверджено пакет матеріалів для роботи фахових атестаційних комісій, предметних екзаменаційних комісій, комісій для проведення співбесід; затверджено графік роботи членів Приймальної комісії на серпень 2020 р.; створено робочі місця членів Приймальної комісії, які в повному обсязі забезпечені комп’ютерною і оргтехнікою, підключені до мережі Інтернет; опрацьовано питання про надання доступу до ЄДЕБО відповідальним адміністраторам і операторам.

Заступник директора  з навчально-виховної роботи Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «УМО», відповідальний секретар Приймальної комісії Жукова Ірина Віталіївна відзначила, що протягом наступного тижня планується проведення додаткового інструктажу для операторів ЄДЕБО з метою підвищення ефективності  їхньої роботи.

Заступник директора  з науково-педагогічної та навчальної роботи Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «УМО», заступник відповідального секретаря Приймальної комісії Фещенко Олена Леонідівна акцентувала увагу на необхідності вивчення питання щодо внесення актуальних змін (коректив) до Типового договору ДЗВО «УМО» з надання освітньої послуги здобувачам вищої освіти, його узгодження з усіма відповідними службами та розгляду на нараді у ректора.

На завершення ректор Кириченко М.О. наголосив на необхідності активізації профорієнтаційної роботи кафедр Університету в соціальних мережах для залучення якомога більшої кількості вступників, подякував присутнім за конструктивний діалог та висловив сподівання, що робота Приймальної комісії проходитиме якісно, стабільно і результативно.