ВІДБУЛАСЯ ВЧЕНА РАДА НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ПСИХОЛОГІЇ

29 січня 2021 р., на платформі Google meet, відбулося засідання вченої ради Навчально-наукового інституту менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти».

Членів вченої ради привітав ректор ДЗВО «УМО» - Микола Кириченко та побажав плідної роботи, успіхів на благо розвитку освіти та науки. Микола Олексійович акцентував увагу на актуалізації питання надання додаткових освітніх послух для інноваційного спрямування розвитку ДЗВО «УМО».

Відкриваючи вчену раду, директор ННІМП ДЗВО «УМО» - Тетяна Рожнова привітала всіх присутніх та висловила сподівання на злагоджену та продуктивну роботу.

На вченій раді вирішувалися поточні та перспективні питання щодо  організації наукової та навчально-виховної роботи у ННІМП ДЗВО «УМО».

Вчена рада пройшла плідно, у формі конструктивного діалогу, відчувалася дружня атмосфера.