ВІДБУЛАСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ ДЛЯ УЧНІВ І БАТЬКІВ «ВІД МРІЇ ДО УСПІХУ. ВСЕ ПРО ЗНО-2022»

ВІДБУЛАСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ ДЛЯ УЧНІВ І БАТЬКІВ «ВІД МРІЇ ДО УСПІХУ. ВСЕ ПРО ЗНО-2022»

27 січня 2022 року Навчально-науковий інститут менеджменту та психології долучився до проведення Всеукраїнської конференції для учнів та батьків «Від мрії до успіху. Все про ЗНО-2022», організованої ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України спільно із Київським регіональним центром оцінювання якості освіти та ТОВ «Видавництво Ранок». Зустріч пройшла в онлайн форматі на платформі Zoom із одночасною трансляцією на YouTube каналі.

Відкрила захід та привітала учасників Наталія Муранова, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків. У виступі Наталія Петрівна акцентувала увагу на особливостях підготовки фахівців, науковій, освітній, міжнародній діяльності Університету.

Родзинкою заходу був виступ Паньків Галини Генріхівни, начальника методичного відділу Київського регіонального центру оцінювання якості освіти щодо особливостей підготовки та проведення загальнодержавного ЗНО в 2022 році.

Цікавими та пізнавальними для аудиторії був виступ Літвінової Інни Миколаївни, кандидата філологічних наук, доцента кафедри української мови Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, співавтора Інтерактивних довідників-практикумів із тестами «ЗНО-2022: Українська мова» та «ЗНО-2022: Українська література» «ЗНО з української мови і літератури 2022: крок за кроком до високих результатів», а також відеоролик «Оригамі як інструмент підготовки до ЗНО з математики» Захарійченка Юрія Олексійовича, кандидата фізико-математичних наук, старшого викладача кафедри математики Національного університету «Києво-Могилянська академія», співавтора посібника «ЗНО 2022: Математика».

Про новації вступної кампанії в 2022 році, особливості вступу до ДЗВО «Університет менеджменту освіти», освітні програми, напрямки підготовки майбутніх вступників, кадровий склад, студентське життя та перспективи працевлаштування у своїй презентації продемонструвала Драгунова Віра Валентинівна, заступник директора ННІМП з навчально-виховної роботи, відповідальний секретар приймальної комісії ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

До заходу приєдналося понад 100 учасників, які отримали відповіді на всі запитання, подякували організаторам Всеукраїнської конференції за нагоду і можливість онлайн консультування в умовах карантинних обмежень.

Сердечно дякуємо всім учасникам за увагу, активність і наполегливість у виборі майбутньої професії. І запрошуємо на навчання!

Вступники можуть отримати необхідну інформацію на сайті ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України за посиланням: http://umo.edu.ua/applicants

Ми у соціальних мережах:

https://www.youtube.com/channel/UCvvxuIWlbzpWtE1pFjPoVcA
https://www.facebook.com/umo.edu.ua
https://www.facebook.com/vstupUMO
Instagram: https://instagram.com/university_of_edu_management_

Перегляд Всеукраїнської конференції для учнів та батьків «Від мрії до успіху. Все про ЗНО-2022» на YouTube каналі:
https://youtu.be/w-bOFslaYXs

До нових зустрічей!