ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ННІМП ІЗ УЧАСНИКОМ АТО Свириденком В.В.

ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ННІМП ІЗ УЧАСНИКОМ АТО Свириденком В.В.

13 жовтня 2021 року Навчально-науковим інститутом менеджменту та психології в онлайн-режимі, напередодні відзначення Дня захисника та захисниць України, Дня Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці, була проведена зустріч здобувачів вищої освіти, кураторів академічних груп, науково-педагогічних працівників та адміністрації Інституту зі Свириденком Вадимом Васильовичем - військовим фельдшером, солдатом Збройних сил України, учасником АТО, Уповноваженим Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій.

Розпочала зустріч директорка ННІМП Тетяна Рожнова хвилиною мовчання, вшануванням усіх тих, хто віддав своє життя за незалежність нашої України.  

Вражаюча розповідь Вадима Свириденка, незламний його дух та сила волі доторкнулася до кожного присутнього на зустрічі.

Не байдужими під час розмови були здобувачі вищої освіти, які долучались до розповіді, задаючи різні запитання.

У процесі бесіди були окреслені шляхи подальших зустрічей здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників з бійцями АТО, з пораненими, з тими, хто боронив і боронить кордони нашої незалежної України.

Сьогодні, низько вклоняючись, ми завдячуємо нашим мужнім воїнам, які впевнено стоять на стражі рідної землі. Від їхньої сили духу та безстрашності залежить мир та спокій у наших домівках, безхмарне майбутнє наших дітей.