28 листопада 2019 р. відбулися урочистості з нагоди 5-ти річчя Студентської колегії ДЗВО «Університет менеджменту освіти». У заході взяли участь керівництво Університету на чолі з ректором ДЗВО «УМО» Миколою Кириченком, який у своїй вітальній промові щиро привітав студентство з Ювілеєм Студентської колегії й висловив сподівання на подальшу активну та плідну співпрацю самоврядного органу студентів з керівництвом Університету. До привітань також приєдналися перший проректор – проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Наталья Клокар, директор Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «УМО» Олена Алейнікова, інші поважні гості. Ювіляри були нагороджені ректоратом Університету і дирекцією ННІМП відзнаками й пам’ятними подарунками та провели чудовий святковий концерт з нагоди свого п’ятиріччя.