Відбулися Загальні збори студентів

8 листопада 2017 року о 13.00 в Конференц-залі НАПН України відбулися Загальні збори студентів денної форми навчання Навчально-наукового інституту менеджменту та психології УМО. На зборах були присутні запрошені адміністрацією ННІМП гості. Першим перед студентами виступив спеціальний лектор, заступник ректора закладу освіти «Всеукраїнський інститут розвитку інтелекту» Лі Йон Квон (м. Одеса) з тематичною лекцією «Важливість розвитку інноваційного мислення». Тематика лекції не залишила байдужими студентів, які по закінченні виступу задали багато питань. В той же час було видно, що більшість студентів замислилися над питаннями ставлення до свого майбутнього життя та його подальшого розвитку своєї особистості.

Наступним виступаючим був регіональний менеджер корпорації ТАСІгор Боднарук. Він презентував програму співпраці Компанії зі студентами, що полягає у можливості безкоштовної практичної підготовки студентів до роботи з продуктами Компанії та допуску до програмного забезпечення. Самим головним є те, що студенти можуть співпрацювати з Компанією у вільний від навчання час. Дана інформація викликала у студенів жвавий інтерес і зацікавленість щодо можливості початку роботи за фахом.

Після завершення виступу гостей на зборах вирішувались питання: умов оцінки виконання індивідуального навчального плану студента та правил внутрішнього розпорядку проживання у гуртожитку Університету; затвердження фінансового кошторису витрат грошей визначених рішенням Вченої ради Університету на організацію діяльності Студентської колегії УМО, а також інші питання організації освітнього процесу та побуту студентів, які були визначені Студентською колегією УМО.