Відбулися загальні збори студентів денної форми навчання

16.03.2017 року о 13.00 в Актової залі ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» відбулися загальні збори студентів денної форми навчання. На зборах перед студентами виступили запрошені адміністрацією ННІМП гості: керівник проекту взаємодії з ВНЗ компанії «ТАС» Олег Сахно, та регіональний менеджер – Ігор Боднарук. Вони презентували програму співпраці компанії зі студентами, яка полягає у безкоштовному вивченні продуктів компанії та допуску до програмного забезпечення роботи з ними. Завдяки цій програмі студенти можуть співпрацювати з компанією у вільний від навчання час.

Дана інформація викликала у студенів жвавий інтерес і зацікавленість щодо можливості початку роботи за фахом.

Також перед студентами виступив декан факультету підготовки офіцерів запасу Університету оборони України імені Івана Черняхівського, полковник Марценківський Вадим Тадеушевич з пропозицією щодо додаткового отримання військової спеціальності та військового звання молодший лейтенант. З даним навчальним закладом у ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», вже протягом декількох років склалися добрі стосунки плідної співпраці.