відбулось чергове засідання Студентської колегії Університету

07 травня 2020 року відбулось чергове засідання Студентської колегії Університету. На порядок денний було винесено нагальні питання щодо завершення навчального року, було запрошено О. А. Іванилову, завідувачку відділу навчальної роботи ННІМП. Студентське самоврядування вкотре ставить перед собою нелегке завдання щодо аналізу умов проживання у гуртожитку та створення системи заходів щодо їхнього покращення. Рішення цієї проблеми саме зараз обумовлено вступною кампанією та бажанням членів Студентської колегії Університету зробити максимально зручні умови для вступників, тим самим, запропонувавши абітурієнтам свою допомогу.

Ще одним із ключових результатів ми вважаємо те, що сьогодні було підтримано пропозицію щодо проведення онлайн-зустрічі представників Студентського самоврядування з майбутніми вступниками. Реалізація такої ініціативи дасть змогу у повному обсязі інформувати абітурієнтів щодо переваг навчання у закладі вищої освіти, познайомиться особисто та поділитись враженнями та набутим досвідом вступу та адаптації у ЗВО.

Також було схвалено рішення щодо питань із порядку денного, а саме: звітність на кінець 2019-2020 навчального року; створення логотипу органу самоврядування, участь здобувачів вищої освіти у Всеукраїнській науково-практичній конференції, заборгованість здобувачів вищої освіти та інше. Є. С. Чепенко, голова Студентської колегії Університету, подякувала за плідну роботу, рішучу позицію та небайдужість.