Відбулось засідання Студентської колегії УМО

27 вересня о 13:00 в аудиторії 407 1-го корпусу ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», відбулось засідання Студентської колегії УМО, на якому вирішувались нагальні питання стосовно життя студентства Університету: про дотримання внутрішніх правил і норм проживання у гуртожитку студентів денної форми навчання, організацію роботи студентської колегії УМО на 2017-2018 навчальний рік, про створення добровільної пожежної дружини зі складу студентів денної форми навчання проживаючих у гуртожитку та про розширення студентської колегії УМО.

Під час засідання були прийняти міри адміністративного та дисциплінарного впливу на студентів, які порушують правила внутрішнього розпорядку проживання у гуртожитку Університету. Також була створена добровільна пожежна дружина з числа студентів проживаючих у гуртожитку. А саме головне Студентська колегія УМО поповнилась новими студентами з 1-го курсу, які мають активну життєву та громадську позицію. Дякуємо новачкам та сподіваємось, що після випробувального терміну вони займуть гідне місце у організації життєдіяльності студентів Університету.