Відбулося лекційно-тематичне заняття до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги

Відповідно до плану виховної роботи ННІМП УМО на 2017 рік та плану роботи Студентської колегії УМО на 2017 рік, а також з метою гідного вшанування подвигу Українського народу, його визначної ролі у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловлення поваги всім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни, 12 травня у ІІ корпусі Університету в аудиторії 3.3 об 11:30 відбулося лекційно-тематичне заняття до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (Дня перемоги). Лекційно-тематичне зайняття провів старший викладач кафедри «Управління проектами та загально фахових дисциплін» Седнєв Сергій Сергійович. Відповідно до Закону України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» і Указу Президента України «Про відзначення у 2017 році Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні» від 28 березня 2017 року № 84, а також утверджуючи традицію відзначення Дня перемоги в європейському дусі «не святкуємо, а вшановуємо», тема заняття була «Участь українців в лавах Об’єднаних Націй задля перемоги агресора». Під час проведення заняття було висвітлені питання про велику роль українців у Другій світовій війні через долі та звитяги чоловіків і жінок – уродженців різних куточків України та світу, які воювали у регулярних арміях або були партизанами, служили у допоміжних формуваннях чи на передовій, пройшли всю війну, героїчно загинули в боротьбі. За підсумками заняття був зроблений висновок, що хоч би де перебували українці та вихідці з України, вони пліч-о-пліч з іншими народами воювали проти нацизму та дістали високі відзнаки країн, у лавах яких вони служили. Слава українцям та Україні!