ВІДБУЛОСЯ УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ЗДОБУВАЧАМ ВИЩОЇ ОСВІТИ ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ: 053 «ПСИХОЛОГІЯ» ТА 073 «МЕНЕДЖМЕНТ»

20 липня 2021 року в Навчально-науковому інституті менеджменту та психології ДЗВО "Університет менеджменту освіти" відбулося урочисте вручення дипломів здобувачам вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальностей: 053 «Психологія» (освітньо-професійна програма «Психологія») та 073 «Менеджмент» (освітньо-професійна програма «Менеджмент»).

З вітальним словом виступили: ректор ДЗВО «Університет менеджменту освіти», член-кореспондент Національної академії наук вищої освіти України, доктор філософії, професор кафедри філософії і освіти дорослих Кириченко Микола Олексійович; проректор з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків, доктор педагогічних наук, професор, «Відмінник освіти України» Муранова Наталія Петрівна; директор Навчально-наукового інституту менеджменту та психології, кандидат педагогічних наук, доцент, професор кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти Рожнова Тетяна Євгенівна; заступник директора з науково-педагогічної та навчальної роботи, кандидата економічних наук, доцент  Фещенко Олена Леонідівна. У своїх промовах виступаючі тепло привітали випускників та запросили їх продовжити навчання в ДЗВО «УМО» за магістерськими програмами.

Ректор  Університету вручив грамоти випускникам, які були активними членами Студентської колегії, а директор ННІМП вручила грамоти старостам випускних груп.

З вітальними промовами виступили також завідувач кафедри економіки, підприємництва та менеджменту, кандидат педагогічних наук, доцент Бурлаєнко Тетяна Іванівна, доцент кафедри, кандидат економічних наук Михайлов Анатолій Петрович,  старший викладач кафедри  психології та особистісного розвитку Кримлова Юлія Михайлівна. Усі виступаючі побажали випускникам щаливої долі, здійснення їхніх мрій та подальших успіхів.

Привітали випускників і члени Студетської колегії ДЗВО «УМО», а також Студентська колегія вручили грамоти ректору Університету Кириченку М. О. та директору ННІМП Рожновій Т. Є. за вагому підтримку, всебічну допомогу та сприяння розвитку студентського самоврядування Університету.

Цікаво пройшла церемонія перекидання «китиць» на «конфередатках», яку традиційно провела директор ННІМП.

Після вручення дипломів, усі зібралися біля навчального корпусу для спільної світлини на згадку про урочисту подію!

Чекаємо  Вас, наші здобувачі освітнього рівня бакалавр, у нас в магістратурі!!!!