відбулося засідання Студентської колегії

відбулося засідання Студентської колегії

20 вересня 2020 р., відбулося засідання студентської колегіїДержавного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти». На засідання було запрошено Олену Алейнікову, директора Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «УМО» та Ірину Жукову, заступника директора з навчально-виховної роботи ННІМП ДЗВО «УМО».

На нараді було розглянуто ряд питань. Зокрема, представлений Інформаційний лист конкурсу науково-дослідницьких робіт здобувачів вищої освіти «Науковий погляд: ідеї, дослідження, інновації». Олена Алейнікова відмітила важливість проведення конкурсу для залучення молоді до науково-дослідницької діяльності, розвитку інтересу до наукової спадщини, сприяння процесам формування лідерів освіти, здатних до проєктування інновацій та їх реалізації.

На засіданні було обговорене питання збору інформації про забезпеченість здобувачів вищої освіти сімейними лікарями. Ірина Жукова та Єлизавета Чепенко голова Студентської колегії ДЗВО «УМО»акцентували увагу на важливості допомоги студентам у вирішенні даного питання, особливо під час адаптивного карантину.

Також, обговорювалось питання проведення заняття за участю практичного працівника поліції. Павло Бірюк керівник соціального відділу Студентської колегії ДЗВО «УМО» відмітив актуальність такого заняття для надання практичних знань щодо захисту законних прав та інтересів здобувачів вищої освіти, відповідальності за скоєння правопорушень, правомірності поведінки працівників поліції.

Також, порядок денний засідання включав обговорення питань щодо оптимізації шляхів роботи із академічною та фінансовою заборгованістю здобувачів вищої освіти. Із даного питання доповіла Ольга Якубець керівник контрольно-ревізійного відділу Студентської колегії ДЗВО «УМО».

На завершення, Олена Алейнікова подякувала за доброзичливий, конструктивний діалог, наголосила на необхідності активної взаємодії Студентської колегії ДЗВО «УМО» зі здобувачами вищої освіти першого курсу у зручних для спілкування месенджерах, соціальних мережах з метою оперативного поширення інформації та активного залучення до участі у студентському житті Університету.