Відбувся другий тренінг з членами Студентської колегії на тему «Командоутворення»

22 березня 2016 року в рамках Проекту «Безкоштовна психологічна служба» на базі ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» та при підтримці «Всеукраїнської асоціації екологічної допомоги», відбувся другий тренінг з членами Студентської колегії ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» на тему «Командоутворення». Тренінг проводили тренера «Всеукраїнської асоціації екологічної допомоги» Шваб Наталія та Задорожна Наталія. На тренінгу була присутня координатор Проекту Олена Сліпченко.

Основною метою даного тренінгу було сприяння розвитку командної роботи в рамках Студентської колегії ДВНЗ «Університет менеджменту освіти». Зустріч проходила в теплій, дружній атмосфері у форматі дискусії, творчого обміну думками, активній груповій взаємодії та залишила по собі незабутні враження у всіх учасників тренінгу.

Студентська колегія УМО висловлює щиру подяку завідувачу кафедри загальної та практичної психології професору Лушину Павлу Володимировичу, тренерам Шваб Наталії та Задорожній Наталії, а також координатору Проекту «Безкоштовної психологічної служби» на базі ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» Сліпченко Олені та чекає на продовження серії тренінгів.