Відбувся методичний семінар «Сучасні методи викладання іноземної мови»

06 березня 2017 р. на кафедрі управління проектами та загальнофахових дисциплін ННІМП відбувся методичний семінар «Сучасні методи викладання іноземної мови», який проводив кандидат психологічних наук, доцент кафедри Івкін Володимир Миколайович. Доповідач проінформував учасників семінару про новітні та ефективні методи оволодіння іноземною мовою (як самостійно, так і з викладачем), підґрунтям для визначення яких стали результати психологічних досліджень та власних спостережень. Володимир Миколайович назвав основні причини, які заважають і демотивують при вивченні та викладанні іноземної мови, розвіяв міфи щодо цих питань, а також поділився деякими «секретами», що допомагають досягти розкутості, викликати зацікавленість до вивчення іноземної мови і розвинути відчуття її у студентів, прискоривши так нескінченний рух уперед на шляху оволодіння мовою.

Учасниками семінару мали можливість стати всі охочі та небайдужі до ефективного викладання і вивчення іноземної мови.