відбувся оздоровчий похід здобувачів вищої освіти денної форми навчання в Конча-Заспу

7 червня 2019 року відбувся оздоровчий похід здобувачів вищої освіти денної форми навчання ДВНЗ "Університет менеджменту освіти" Навчально-наукового інституту менеджменту та психології в Конча-Заспу. Захід було організовано адміністрацією інституту спільно зі Студентською колегією УМО. Головою студентського самоврядування Чепенко Єлизаветою та керівником спортивного відділу Яроцьким Володимиром було організовано та проведено спортивні змагання. Команди жваво та весело змагались за перше місце. Усіх організаторів походу було відзначено грамотами, а саме: Дубініна Оксана Володимирівна - заступник директора з навчально-виховної роботи ННІМП, Михайлов Анатолій Петрович - доцент кафедри економіки, підприємництва та менеджменту, куратор групи МОБ-17-Д2, Івкін Володимир Миколайович - доцент кафедри управління проектами та загальнофахових дисциплін, Чепенко Єлизавета - Голова Студентської колегії УМО та Яроцький Володимир - керівник спортивного відділу студентської колегії УМО. Також грамотами були нагороджені команди які поділили між собою перше та друге місце. Дякуємо за отримані позитивні емоції!!!!