відбувся урочистий захід з нагоди Посвяти в студенти першого курсу

1 вересня 2021 року в Навчально-науковому інституті менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти»  відбувся урочистий захід з нагоди Посвяти в студенти першого курсу.

Першокурсників та всіх присутніх привітав президент Національної академії педагогічних наук України, доктор філософських наук, професор, академік Національної академії наук України, дійсний член (академік) Національної академії педагогічних наук України, почесний доктор багатьох університетів, а також Міністр освіти і науки України 2000-2005 років Василь Григорович Кремінь. Серед запрошених гостей був доктор філософських наук, професор, член-кореспондент НАПН України, академік-секретар відділення вищої освіти Національної академії педагогічних наук України Петро Юрійович Саух та доктор педагогічних наук, професор, академік, академік-секретар відділення професійної освіти і освіти дорослих Ничкало Нелля Григорівна.

З напутніми словами до першокурсників звернувся ректор ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Кириченко Микола Олексійович,  член-кореспондент Національної академії наук вищої освіти України, доктор філософії, Народний депутат України 1994-2002 років. Символічно ректор вручив першокурсникам студентський квиток.

Привітала присутніх зі святом директорка Навчально-наукового інституту менеджменту та психології, кандидат педагогічних наук, доцент Рожнова Тетяна Євгенівна, яка також повідомила присутнім про перспективи співпраці з Італійським інститутом культури в Україні та Інститутом інтернаціоналізації наукових та промислових відносин.

Сюрпризом для студентів стало рішення директора Інституту інтернаціоналізації наукових та промислових відносин Павла Петровича Калиновського про започаткування стипендії  двом студентам ННІМП, які активно займатимуться науково-дослідною роботою.

Викликав інтерес виступ доктора культурознавства та літературознавства Італії, письменника, директора Італійського інституту культури в Україні Едоардо Крізафуллі.

Мистецьким обрамленням заходу стали виступи  народного художнього колективу «Спортивно-танцювального» ансамблю «Пульс» Центру творчості Шевченковець. Художнім керівником якого є  випускниця кафедри педагогіка, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП ДЗВО «УМО» Олеся Борсук, яка 24 серпня 2021 року отримала звання
«Заслужений артист України».