ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ АНТОНІНИ ШМАГУН З ДИСЦИПЛІНИ «АНТИКОРУПЦІЙНА ПОЛІТИКА ТА ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ В ПУБЛІЧНОМУ УПРАВЛІННІ» НА ТЕМУ: «ГРОМАДСЬКИЙ КОНТРОЛЬ ЯК ЗАСІБ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ»

26 березня 2021 року доцент кафедри публічного управління і проектного менеджменту ННІМП, кандидат наук з державного управління Антоніна ШМАГУН провела відкриту лекцію з дисципліни «Антикорупційна політика та запобігання корупції в публічному управлінні» на тему: «Громадський контроль як засіб запобігання корупції».

Лекція є частиною циклу вибіркових дисциплін професійної підготовки здобувачів вищої освіти спеціальності «Публічне управління та адміністрування», які навчаються за освітнім рівнем «магістр». На лекції було розглянуто актуальні питання щодо сутності громадського контролю та його значення у запобіганні корупції; принципи здійснення громадського контролю; інституційна база громадського контролю; методи громадського контролю; умови дієвості громадського контролю.

Здобувачам були запропоновані дискусійні питання, на які вони дали вичерпні відповіді.

На лекції були присутні: директор ННІМП, доцент, к.пед.наук Тетяна Рожнова, завідувач кафедри, професор, д.держ.упр. Євген Карташов, гарант ОПП, професор кафедри, професор, д.держ.упр. Олена Алейнікова  та науково-педагогічні працівники кафедри.

Лекцію супроводжував картографічний, статистичний, графічний та фотографічний презентаційний матеріали, що дозволило лекторові застосувати різні лекційні прийоми, включаючи розповідь, пояснення, коментування, таким чином підтримуючи стійку увагу слухачів.

На кафедрі викладачі жваво обговорили проведену лекцію, позитивно оцінивши її змістовність, інформативність, зв'язок із сьогоденням держави, зазначивши вільне володіння предметом та вміння доступно викладати складний матеріал, що було продемонстровано А.В. Шмагун (протокол засідання кафедри №8 від 07.04.2021 року).