Відзначення державного та громадського діяча Євгена Карташова державними нагородами

Завідувача кафедри публічного управління і проектного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Євгена Григоровича Карташова, професора,доктора наук з державного управління, міського голову міста Запоріжжя у 2003 – 2010 роках, Народного депутата України VII скликання (2012 року), Почесного громадянина м. Запоріжжя було нагороджено цінними нагородами!

У присутності славетних людей Запорізького регіону перший заступник голови Запорізької обласної ради Людмила Любім вручила Євгену Григоровичу Карташову Орден «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІII ступеня. Євген Григорович, якому 1 січня 2022 року виповнилось 80 років, отримав також Орден Пошани від  Запорізької міської  ради, який йому вручив секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв та медаль «За розвиток Запорізького краю» - нагороду вручив заступник голови Запорізької обласної держадміністрації Руслан Шиханов.

У свою чергу, Євген Григорович Карташов, який успішно керує кафедрою публічного управління і проектного менеджменту ННІМ ДЗВО «Університет менеджменту освіти», займається науковою-дослідною та викладацькою діяльністю, поділився новітніми розробками та науково-практичними здобутками щодо розвитку публічного управління та місцевого самоврядування.

Євген Григорович у своїй промові наголосив на головному правилі, як для працівників органів місцевого самоврядування, державних службовців, так і для всіх громадян: «Треба жити за Законом. Тоді наш регіон і наша держава успішно подолають усі виклики часу і ми зможемо вийти на орбіту економічного успіху й особистого щастя кожної людини!!!».

Щиро вітаємо нашого колегу, Євгена Григоровича Карташова з черговими нагородами та висловлюємо найкращі побажання! Ми раді, що поряд з нами працює така людина і професіонал!