За сприяння Адміністрації Навчально-наукового інституту менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти», а, також, завідувача кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти та її науково-педагогічних працівників, вийшла у світ монографія «Тенденції та проблеми управління закладами освіти: виклики ХХІ століття». Монографія підготовлена за науковою редакцією Ректора ДЗВО "УМО" - М.О. Кириченка.

У виданні висвітлені актуальні тенденції управління закладами освіти, в умовах глобалізаційних змін; основні засади забезпечення якості вищої освіти як напряму державного управління у сфері освіти; проблеми забезпечення якості вищої освіти; сучасні технології управління закладами освіти  тощо.

Вітаємо шановний авторський колектив із виходом у світ наукового видання та бажаємо подальших творчих успіхів.