Вітаємо Чепенко Єлізавету з обранням Головою СК УМО

16 листопада 2020 року відбулися вибори Голови Студентської колегії ДЗВО "Університет менеджменту освіти". За результатами таємного голосування , що були оприлюднені Студентською ЦВК 17.11.2020 р., Головою СК УМО обрано студентку другого (магістерського) рівня освітньої програми Педагогіка вищої школи Чепенко Єлізавету.

Прагнучи самостійно вирішувати питання самоорганізації, дозвілля та культурного розвитку студента як всебічно-розвинутої особистості, а також з метою залучення студентів до активної участі у громадському житті Навчально-наукового інституту менеджменту та психології УМО, забезпечення співпраці студентських колективів та груп, студенти, співпрацюють з керівництвом Універсииету та Інституту і спрямовують свою діяльність на досягнення  та реалізацію спільних цілей.

Саме за такими пріоритетами працює наша Студентська колегія УМО.

Дуже важливим є те, що повноваження  СК УМО  і очікування студентів збільшують і рівень відповідальності обраного Голови – в першу чергу перед студентами.

Весь колектив Навчально-наукового інституту менеджменту та психології бажає Єлізаветі невичерпної енергії, натхнення, наполегливості, нових креативних ідей і здобутків у системі студентського самоврядування!