Вітаємо першокурсників із початком нового 2020/2021 навчального року!

Дорогі першокурсники і всі здобувачі вищої освіти Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО "Університет менеджменту освіти"!

Від імені колективу Інституту та від себе особисто рада вітати вас із початком нового 2020/2021 навчального року!

Ми щиро вдячні вам і вашим рідним за ваш вибір, за вашу довіру до нашого Університету, який є єдиним, унікальним закладом вищої освіти Національної академії педагогічних наук України!

Ми пишаємося нашим Університетом менеджменту освіти і разом з вами будемо продовжувати історію, традиції, вчитися і працювати! Шановні студенти, бажаємо вам набути нових знань, незабутніх і позитивних емоцій, вражень, подій та нових друзів!

Залишайтеся відкритими, щирими і добрими! Втілюйте в життя свою мету, мрійте і завжди займайте активну життєву позицію! Бажаємо міцного здоров'я і спокою вам і вашим родинам!

А ми, наша команда ННІМП УМО, завжди буде разом з вами! Обіймаємо вас, любимо, зичимо вам безмежного щастя!!!

Директор Навчально-наукового інституту менеджменту та психології
О.В. Алейнікова