ВІТАЄМО ВСІХ З ДНЕМ СОБОРНОСТІ ТА СВОБОДИ УКРАЇНИ!

Українська мрія – єдність, свобода і незалежність.

22-го січня 1919-го року " Акт злуки" Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки був публічно оприлюднений в Києві на Софійській площі. 21-го січня 1999-го року відповідно до Указу Президента України № 42/99 День Соборності був закріплений на законодавчому рівні суверенної держави.

З 30-го грудня 2011-го року, відповідно до Указу Президента України № 1209/2011 під назвою «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят», День Свободи, який раніше відзначався 22-го листопада був об’єднаний з Днем Соборності і свято набуло свою нову назву - «День Соборності та Свободи України».

Сьогодні, на мосту імені Патона, відбудеться молодіжна акція "Живий ланцюг соборності", а також мирне зібрання "День Соборності України", в якій приймають участь студенти ДВНЗ "Університет менеджменту освіти" (Студентська Колегія УМО) із заступником директора ННІМП УМО з навчально-виховної роботи Оксаною ДУБІНІНОЮ.

Всі учасники акції символічно об'єднають береги Дніпра "живим ланцюгом", рухаючись назустріч двома колонами – з лівого берега (символізує Українську Народну Республіку) та з правого берега (символізує Західно-Українську Народну Республіку).

Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Збережемо цей безцінний скарб!

СЛАВА ПРЕКРАСНІЙ УКРАЇНІ!