Вітаємо з Днем народження Голову Студентької колегії ДЗВО "Університет менеджменту освіти" Єлізавету Чепенко!

Колектив Навчально-наукового інституту менеджменту та психології вітає з Днем народження Голову Студентької колегії ДЗВО "Університет менеджменту освіти" Єлізавету Чепенко!

Студентське самоврядування є важливим елементом удосконалення освітнього процесу в Університеті. Його діяльність спрямована на активізацію студентських ініціатив у молодіжному середовищі, а також сприяння гармонійному розвитку особистості та формуванню лідерських якостей студентів.

Для такої посади потрібна відповідальна, серйозна, стримана, винахідлива, організована, активна людина, яка здатна приймати важливі рішення за будь-яких обставин, уміти вийти з важких ситуацій, робити все заради студентів. Такою і є наша Єлізавета!

Бажаємо тобі, Ліза отримувати від життя тільки позитив і радість, а всі негаразди нехай оминають стороною. Подорожуй, досягай своїх цілей та втілюй усі свої мрії у життя! Вони здійсняться!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!