ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ БУРЛАЄНКО ТЕТЯНУ ІВАНІВНУ!

Вітаємо з Ювілеєм
завідувачку кафедри економіки, підприємництва та менеджменту ННIМП ДЗВО «УМО», кандидатку педагогічних наук, доценту

Бурлаєнко Тетяну Іванівну!

Шановна Тетяно Іванівно

Колектив Навчально-наукового інституту менеджменту та психології  вітає Вас з Ювілеєм!

Ви - активна, цілеспрямована, котра відповідально працює задля розвитку кафедри та Інституту в цілому. Ви не зупиняєтеся на досягнутому і прагнете нових звершень та успішної реалізації задумів. Тож нехай натхнення не покидає Вас, розпочаті справи приносять задоволення, а нові ідеї з легкістю втілюються у життя.

Ми щиро зичимо Вам міцного здоров’я, наснаги, реалізації найсміливіших задумів, сімейного затишку та добробуту, досягнення нових професійних висот і найголовніше – вдячності та поваги від колег і студентів!