ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ КАРТАШОВА ЄВГЕНА ГРИГОРОВИЧА!

Вітаємо з Ювілеєм

завідувача кафедри публічного управління та проєктного менеджменту ННIМП ДЗВО «УМО», доктора наук з державного управління, професора

Карташова Євгена Григоровича!

Шановний Євгене Григоровичу

Колектив Навчально-наукового інституту менеджменту та психології  вітає Вас з Ювілеєм!

У цей святковий день висловлюємо щире захоплення Вами як справжнім професіоналом своєї справи та багатогранною особистістю!

За Вашими плечима – багаторічний досвід і визнання. Ми пишаємося тим, що нам випала можливість працювати з Вами і досягати разом професійних висот.

Бажаємо Вам завжди залишатися таким діловим, відповідальним та потрібним людям, яким ми Вас знаємо. Нехай кожен Ваш новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи!

Хай і надалі буде плідною Ваша праця на благо Університету, рідного краю та держави, твердою віра, непоборною сила духу! Здоров’я Ваше хай завжди буде міцним, успіхи – вражаючими, друзі – вірними, а родина – благополучною. Нехай таланить Вам у всьому ще многії і благії літа!