Вітаємо з високими державними та галузевими нагородами! 25 років Національній академії педагогічних наук України: здобутки і перспективи

17 листопада 2017 року відбулися загальні збори Національної академії педагогічних наук України, присвячені 25-й річниці НАПН України. Учасники зборів заслухали і обговорили доповідь президента НАПН України Василя Кременя «25 років діяльності Національної академії педагогічних наук України: здобутки і перспективи». Було затверджено пріоритетні напрями досліджень НАПН України і Статут НАПН України в новій редакції.

У загальних зборах України взяли участь віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко, радник Президента України Юрій Богуцький, заступник міністра освіти і науки Павло Хобзей, завідувач відділу головного департаменту з гуманітарної політики Адміністрації Президента України Микола Берізко, віце-президент НАН України Сергій Пирожков, член Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Ірина Констанкевич, керівники національних галузевих академій наук України, делегація Комітету педагогічних наук Польської академії наук.

За 25 років НАПН України стала надійним дослідницько-інноваційним фундаментом національної системи освіти незалежної України.

За вагомі досягнення в галузі української освіти, педагогіки і психології провідних учених НАПН України відзначено високими державними і галузевими нагородами.

Високу державну нагороду – Орден «ЗА ЗАСЛУГИ» ІІІ ступеня отримав в. о. ректора ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПНУ, член-кореспондент Академії наук вищої освіти України, доктор філософії, Кириченко Микола Олексійович.

Отич Олену Миколаївну, проректора з науково-методичної роботи та міжнародних зв’язків ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПНУ, доктора педагогічних наук, професора, нагороджено Подякою НАПН України.

Почесною грамотою Кабінету міністрів України нагороджено завідувача кафедри психології управління, доктора психологічних наук, професора Бондарчук Олену Іванівну.

Колектив Навчально-наукового інституту менеджменту та психології
вітає всіх з отриманням високих нагород!
Нехай завжди вас супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності,
а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких.
Бажаємо вам здійснення та реалізації всіх ваших планів та сподівань
на благо нашого Університету та України!