Робота із здобувачами вищої освіти, які проживають у гуртожитку

18 листопада 2020 року адміністрація Навчально-наукового інституту менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» в особі Ірини Жукової - заступника директора з навчально-виховної роботи відвідала здобувачів вищої освіти, які проживають у гуртожитку ДЗВО «Університет менеджменту освіти». З початком введення карантину саме гуртожиток став для більшості здобувачів вищої освіти місцем для навчання, замінивши звичні аудиторії.

Проживаючі у гуртожитку привітно та радо спілкувалися, демонструючи охайно прибрані кімнати, застелені ліжка та відсутність заборонених для користування речей. Більшість здобувачів вищої освіти, під час обходу, були зайняті або навчанням та підготовкою до занять, або робочими питаннями, або поралися по господарству. Галасу, або гаміркого спілкування у кімнатах не спостерігалося, на поверхах гуртожитку тихо і спокійно. На найменші зауваження проживаючі ввічливо реагували та приймали відповідні дії.

Здобувачі вищої освіти розповідали, що гуртожиток красивий, з демократичними цінами за проживання і до того ж, дуже часто, саме він допоміг їм знайти справжніх друзів. Також, проживаючі поділилися своїми враженнями про дистанційне навчання та висловили свої сподівання, що якнайскоріше зможуть повернутися до звичного режиму навчання, оф-лайн.

Заступник директора побажала всім проживаючим приємних та комфортних годин, проведених у гуртожитку ДЗВО «Університет менеджменту освіти»!