ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС НАУКОВИХ УЧНІВСЬКИХ ПРОЕКТІВ І РОЗРОБОК «УНІВЕРСІАДА-2019»

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС НАУКОВИХ УЧНІВСЬКИХ ПРОЕКТІВ І РОЗРОБОК «УНІВЕРСІАДА-2019»

1 березня 2019 року в Навчально-науковому інституті менеджменту та психології ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» було проведено вперше Всеукраїнський конкурс наукових учнівських проектів і розробок «Універсіада-2019», в якому взяли участь 25 учнів з різних регіонів України, а саме: м. Яготин, смт. Пісківка, Київської обл.; м. Козятин, м. Немирів Вінницької обл.; с. Краснопілля, с. Велика Чернеччина, Сумської обл.; м. Бахмач, м. Прилуки Чернігівської обл.

Наукові учнівські проекти і розробки були представлені за такими напрямами:

 • Психологія;
 • Основи економіки;
 • Основи менеджменту;
 • Іноземні мови (англійська);
 • Математика;
 • Біологія;
 • Географія;
 • Історія України;
 • Комп’ютерні науки.

Конкурс відбувався у два етапи:

І ЕТАП – подання робіт, рецензування науковцями ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», відбір робіт для захисту до 25 лютого 2019 року;

ІІ ЕТАП – захист проектів та визначення за кількістю балів переможців конкурсу – 1 березня 2019 року.

За результатами ІІ етапу конкурсну призові місця розподілились таким чином:

Сертифікат І ступеня отримав учень 11 класу Комунального навчального закладу «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 ім. Т. Г. Шевченка Козятинської міської ради Вінницької області» Загоруйко Богдан Генадійович з розробкою на тему «Створення сайту для контролю екології міста», керівник розробки Гижа Оксана Вікторівна, вчитель інформатики. 

Сертифікати ІІ ступеня отримали:

 • учень 11 класу Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів селищної ради Сумської області Овечкін Вадим Романович з розробкою на тему «Виготовлення мила в стилі ЕСО», керівник розробки Чуприна Володимир Миколайович, учитель хімії та біології;
 • учениця11 класу Бахмацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 5 Бахмацької районної ради Чернігівської області Оніщенко Діана Сергіївна з розробкою на тему «Кватеріоний аналіз», керівник розробки Циганенко Ірина Анатоліївна, учитель математики.

Сертифікати ІІІ ступеня отримали:

 • учениця 11 класу Опорного закладу Великочернеччинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області Араштаєва Святослава Іванівна  з розробкою на тему «Добування автомобільного палива з побутових відходів як один із напрямків їх утилізації», керівник розробки Котькало Євгенія Сергіївна, учитель біології та екології;
 • учениця 9 класу Прилуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Прилуцької міської ради Чернігівської області Коваленко Ангеліна Генадіївна з розробкою на тему «Еволюція намиста: від традиції до сучасності», керівник розробки Зімбалевська Юлія Петрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель історії.

Усі учасники Всеукраїнський конкурс наукових учнівських проектів і розробок «Універсіада-2019» отримали цінні призи від партнера заходу мережі магазинів MOYO.

MOYO.UA - один з найбільших в Україні мультіформатних рітейлерів, що включає в себе не тільки традиційні точки роздрібної торгівлі, цілодобовий магазин в столиці, а й онлайн-представництво у вигляді Інтернет-магазину. Асортимент ОМНІ-рітейлу дуже різноманітний - тут є все,  починаючи  ноутбуками і закінчуючи інноваційними гаджетами. Каталог товарів поповнюється постійно - на даний момент він налічує понад 50 тисяч позицій. 

Дякуємо MOYO за підтримку і сподіваємось на співпрацю у майбутньому!