Запрошуємо Вас взяти участь у роботі науково семінару кафедри психології та особистісного розвитку ДВНЗ «УМО»

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
ДВНЗ «УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ»
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ПСИХОЛОГІЇ

Кафедра психології та особистісного розвитку

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі науково семінару

кафедри психології та особистісного розвитку ДВНЗ «УМО»
на тему: «Психолого-педагогічний супровід навчально-професійної
діяльності майбутніх фахівців в системі ППО»,

який відбудеться 15 лютого 2018 року о 12:00 в ауд. 411

(м. Київ, вул. Січових Стрільців, 52А, Президія НАПН України)

До участі у семінарі запрошуються науковці, науково-педагогічні та педагогічні працівники, докторанти, аспіранти, здобувачі вищої освіти тощо.

Час роботи наукового семінару: 12:00-14:00

У роботі наукового семінару візьме участь ізраїльський психолог Олександр Гершанов (Gershanoff Alexander) – психотерапевт СВТ, директор освітніх програм «Міжнародні Психолого-Освітні Проекти» (International Psycho-Educational Projects) (м. Петах Тіква, Ізраїль), член громадської організації СЕЛА («Коаліція травми», Ізраїль), що працює з людьми, які постраждали в результаті терористичних атак та їх сім’ями. Олександр Гершанов упродовж трьох років разом із колегами впроваджує систему підготовки та перепідготовки фахівців у галузі травматерапії в Україні.