ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ONLINE-КОНФЕРЕНЦІЇ «ECOPSYCON» НА ТЕМУ: «ПАРОСТКИ МАЙБУТНЬОГО У ПАРАДОКСАХ БУДЕННОСТІ»

ДЗВО «УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ» НАПН УКРАЇНИ
ГО «УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ»

ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь в online-конференції «Еcopsycon» на тему:

«Паростки майбутнього у парадоксах буденності»,

яка відбудеться 29 травня 2021 року о 09:00 годині на базі
ГО «УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ»

УЧАСНИКИ КОНФЕРЕНЦІЇ: психологи, педагоги, представники інших  допомагаючих професій, досвідчені фахівці, науковці і практики з екофасилітативної спільноти й інших методів і спільнот, слухачі курсів підвищення кваліфікації, студенти й аспіранти психологічних факультетів і науково-дослідних установ, а також інші інтересанти заявлених теми і формату.

Під час роботи конференції учасники мають можливість познайомитися з профіцитарним підходом та екопсихологічними технологіями, у взаємодії
з експертами-практиками віднайти власні інструменти допомоги та самодопомоги, обмінятися професійним досвідом і напрацюваннями, а також взяти участь у демонстрації методу психологічної допомоги «екофасилітація» у виконанні його автора – доктора психологічних наук, професора Павла Лушина.

УМОВИ УЧАСТІ:

Участь у конференції БЕЗКОШТОВНА за умови попередньої реєстрації
до 26 травня 2021 року включно за посиланням: http://bit.ly/ecopsycon-2021-reg. Посилання на відео-конференцію ZOOM та детальну програму заходу буде надіслано на адресу електронної пошти, зазначену у реєстраційній формі.