Заступник Голови Синодального відділу УПЦ у справах сім’ї  Іоанн Ружицький відвідав ДВНЗ «Університет менеджменту освіти»

Заступник Голови Синодального відділу УПЦ у справах сім’ї Іоанн Ружицький відвідав ДВНЗ «Університет менеджменту освіти»

25.10.17 р. президент БФ «Сім’я кожному», заступник Голови Синодального відділу УПЦ у справах сім’ї, священик Іоанн Ружицький відвідав ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» де зустрівся з заступником директора з навчально-виховної роботи ННІМП, кандидатом психологічних наук, доцентом кафедри психології та особистісного розвитку Пустоваловим І.В. Під час зустрічі було досягнуто домовленості про організацію майбутніх спільних проектів разом зі студентами та проведення з ними спільних тренінгів, які стосуються духовного та сімейного виховання. Також відбулась зустріч зі студентами денної форми навчання під час якої отець Іоанн презентував діяльність благодійного фонду і запросив студентів прийняти участь у благодійних акціях та проектах. Всім хто зацікавився даною пропозицією президент фонду запропонував записатися в групу у куратора даного студентського клубу, студентці групи УПБ-15-Д3 Чепенко Єлизавети. Також в рамках свого візиту, Іван Ружицький був запрошений на засідання Студентської колегії УМО, де він більш детальніше розповів про себе, проекти та діяльності фонду, про можливості і перспективи подальшого розвитку. Він запросив Студентську колегію УМО разом зі студентами Університету прийняти активну участь у проектах фонду.

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю та дружбу!