збори здобувачів вищої освіти ННІМП у Міжнародний день жінок і дівчат

11 лютого 2020 року у Міжнародний день жінок і дівчат в науці було проведено Загальні збори здобувачів вищої освіти ННІМП ДЗВО "Університет менеджменту освіти". На засідання було запрошено директора Навчально-наукового інституту менеджменту та психології Алейнікову О.В., заступника директора ННІМП з науково-педагогічної та навчальної роботи Фещенко О. Л., аспірантку Університету Марчук І. В . На порядок денний винесено головне питання, про обрання кандидатів у члени Вченої ради ДЗВО "Університет менеджменту освіти" з представників органів студентського самоврядування та аспірантів, а саме: секретаря Студентської колегії ДЗВО "УМО"  Стицюру Дар'ю Олександрівну та Голову Ради молодих вчених ДЗВО "УМО" Марчук Інну Володимирівну. В результаті підрахунку голосів виборчої комісії два кандидати набрали необхідну кількість голосів та були обрані членами Вченої ради ДЗВО "Університет менеджменту освіти". Також на засіданні розглянуто питання про відвідування здобувачами навчальних занять та необхідність ліквідації фінансової й академічної заборгованості, про що наголосила заступник директора ННІМП з науково-педагогічної та навчальної роботи Фещенко О. Л.. Здобувачам вищої освіти було представлено звіт голови Студентської колегії за 2019 рік, а також затверджено кошторис діяльності студентського самоврядування. Здобувачі вищої освіти мали змогу поставити питання голові Студентської колегії Чепенко Єлизаветі, а також самоврядування подарувало календарики на 2020 рік від Університету та Студентської колегії.