ЗДОБУВАЧАМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВГО ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ПСИХОЛОГІЇ ПРОВЕДЕНІ РОБОТИ ПО ЕСТЕТИЧНОМУ БЛАГОУСТРОЮ ТА ПРИБИРАННЮ ТЕРИТОРІЇ УНІВЕРСИТЕТУ

Для кожного з нас ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» – це рідний дім і ми хочемо, щоб наш заклад був найгарнішим. Тому студенти УМО, доклали зусиль до наведення порядку на території біля Університету.

23 квітня 2019 року здобувачами вищої освіти денної форми навчання були проведені роботи по естетичному благоустрою та прибиранню території Університету. Студенти з натхненням, озброївщись господарським приладдям взялися до роботи: очистили від сміття територію біля Університету та пофарбували дерева.
У прибиранні території взяло участь 29 студентів денної форми навчання. Особлива подяка від адміністрації Університету Студентскій колегії УМО за підтримку та сприяння у організації даного заходу.

Студенти УМО звертаються до учасників освітнього процесу та гостей Університету
«Ми прибрали це місце! Збережіть - чистоту!»