Зустріч представників ЗВО та роботодавців

15 лютого 2020 року у м. Києві відбулася конференція "Uni-Biz Bridge 4". Організатор заходу – компанія UGEN. Основна мета конференції, на думку її організаторів, - побудувати "місток" між університетами та роботодавцями, тобто сприяти налагодженню їх плідної співпраці. Навчально-науковий інститут менеджменту і психології на заході представляла проф. Іванова В. В., д.е.н., професор кафедри економіки, підприємництва і менеджменту. У центрі обговорень були питання стосовно впливу процесу стажування в компаніях на академічну освіту, корегування змістовності освітньо-професійних програм відповідно до потреб бізнесу, організації дуальної освіти, інші напрями взаємодії освітян та роботодавців для формування компетентностей майбутніх фахівців. Отримано попередні домовленості щодо співпраці з міжнародними компаніями. На конференції були присутні представники бізнесу різних напрямів діяльності: Райффайзен Банк Аваль, Альфа-Банк, METRO, Coca-Cola,  Genesis, JTI.