Відзначення О. Л. Ануфрієвої медаллю Академії педагогічних наук України «Ушинський К. Д.»

У вирі подій педагогічного та наукового життя сучасних освітян та управлінців досягнення професійних успіхів теоретиками та практичними діячами, що є факторами розвитку педагогічної сфери суспільної реальності, іноді залишаються поза увагою або стають частиною буденної дійсності. Становлення особистості, наукової та професійної майстерності видатних діячів суспільства є результатом не лише власних зусиль та ефективної самореалізації, але також педагогів, керівників, колег, які надавали допомогу, педагогічний супровід, здійснювали інший значний вплив для досягнення цих цілей.

Колектив кафедри економіки, підприємництва та менеджменту вітає доцента кафедри, завідуючого відділу аспірантури та докторантури Ануфрієву Оксану Леонідівну з відзначенням її значних професійних досягнень медаллю Академії педагогічних наук України «Ушинський К. Д.».

Медаль Академії педагогічних наук України «Ушинський К.Д.» є відомчою відзнакою, якою відзначаються педагоги, вчені, організатори освіти, бібліотекари освітянських бібліотек України, громадські діячі, політики та інші за значні досягнення в галузі педагогічної і психологічної наук, особистий внесок у розвиток української освіти, нею можуть також бути відзначені видатні педагоги зарубіжних країн.