проведено круглий стіл під час Міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар'єра – 2020»

20 листопада 2020 р. кафедрою економіки, підприємництва та менеджменту було проведено круглий стіл на тему: "Цифрові трансформації в освіті: виклики і можливості" в рамках роботи виставки "Освіта та кар'єра 2020" 20-21 листопада 2020 р.

Ведуча Круглого столу Бурлаєнко Тетяна Іванівна, завідувачка кафедри економіки, підприємництва та менеджменту ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти», кандидат педагогічних наук, доцент, розпочала Круглий стіл вітальними словами та підкреслила велике значення дослідження цифрових трансформацій в освіті для забезпечення стрімкого розвитку системи освіти та її відповідності вимогам сучасного світу.

Доповідач Брусєнцева Ольга Анатоліївна, кандидат економічних наук, старший викладач кафедри економіки, підприємництва та менеджменту ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти», кандидат економічних наук, представила результати свого дослідження щодо сутності поняття “цифрова економіка» та «інформаційне суспільство», позитивні та негативні наслідки цифровізації.

Основні питання, що обговорювалися в ході роботи круглого столу:

1. Освітня стратегія в умовах пандемії  COVID-19;
2. Досвід впровадження цифрових технологій в освітніх системах;
3. Напрямки формування цифрових навичок в закладах вищої освіти.

В завершальній частині заходу відбулося активне обговорення тематики Круглого столу всіма учасниками, була погоджена пропозиція продовжувати наукову роботу з даного напряму та представляти її результати широкому колу громадськості. Завдяки проведення таких заходів відбувається інтенсифікація процесів обміну думками та досвідом з актуальних питань освіти, економіки та науки.