УЧАСТЬ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ННІМП У ПРОФОРІЄНТАЦІЙНОМУ ЗАХОДІ НА БАЗІ СУМСЬКОГО ВИЩОГО ПРОФЕСІЙНОГО УЧИЛИЩА БУДІВНИЦТВА ТА АВТОТРАНСПОРТУ

17 та 18 січня 2020 р. науково-педагогічні працівники ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти», а саме доцент Бурлаєнко Т. І., доцент Дубініна О. В., відвідали заклади освіти в м. Суми з метою популяризації освітніх послуг Університету.

На запрошення директора державного навчального закладу «Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту» Коваленка Ю. І., науково-педагогічними працівниками ННІМП було проведено тренінг на тему «Методичні засади впровадження інноваційних технологій навчання в заклади профтехосвіти» в межах роботи постійно діючої науково-практичної студії «Розвиток інформаційно-аналітичної компетентності педагога в умовах трансформаційних змін суспільства», яку було засновано у 2016 році на кафедрі публічного управління та проектного менеджменту ННІМП та проведено профорієнтацію серед учнів державного навчального закладу «Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту».

У заході взяли участь педагогічні працівники ДНЗ «Сумське ВПУБА» кількістю близько 60 осіб.

Під час науково-практичної студії були обговорені актуальні питання сьогодення, а саме: міфи про професійно-технічну освіту, впровадження дуальної освіти в Україні, ефективні освітні програми в країнах ЄС.

Особлива увага була приділена взаємодії педагогів з учнями (покоління Z). Педагогічні працівники закладу взяли участь у кількох практичних завданнях, які дозволили краще зрозуміти, на що варто робити акцент у роботі та спілкуванні з вихованцями.

Науково-педагогічні працівники ННІМП ДЗВО «УМО» у ДНЗ «Сумське ВПУБА» створили атмосферу сприятливого освітнього простору з ігровими формами засвоєння інформації та опрацювання практичних вправ щодо впровадження інноваційних методик навчання, зокрема WEB-серфінг, Критеріальний покер, Кінокоучінг, використання мобільних додатків при вивченні загальноосвітніх дисциплін та девайсів.

Кожен з учасників тренінгу мав можливість познайомитися з освітніми програми ННІМП ДЗВО «УМО».

Під час візиту науково-педагогічних працівників ННІМП ДЗВО «УМО» до м. Суми також відбулася робоча зустріч із заступником директора з навчально-виховної роботи Сумського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 26 Сумської міської ради Додоновою Олесею Петрівною, під час якої були обговоренні питання співпраці між школою № 26 м. Суми та ННІМП ДЗВО «УМО» в напрямку сприяння професійного спрямування здобувачів освіти школи № 26.

Кожен з учасників заходів отримав корисні знання та досвід для використання у своїй професійній діяльності.

Серед учнів Сумського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 26 Сумської міської ради була проведена профорієнтаційна робота щодо вступу в ДЗВО «Університет менеджменту освіти».

Колектив науково-педагогічних працівників Навчально-наукового інститут менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» висловлює щиру подяку за співпрацю директору ДНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту» Коваленку Юрію Івановичу та заступнику директора з навчально-методичної роботи Гречаніченко Тетяні Михайлівні.

Приєднуйтесь до нашої УМО-спільноти, разом приємніше креативити, вчитися та заводити нових друзів!!!