Круглий стіл в рамках ІІ-го етапу Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Стратегічне управління»

17 травня 2018 р. в рамках ІІ-го етапу Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Стратегічне управління», який відбувся в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» для викладачів, які супроводжували студентів. що брали учать в Олімпіаді, було організовано круглий стіл на тему: «Стратегічний розвиток України: проблеми та перспективи».

В заході брала участь ст. викладач кафедри економіки, підприємництва та менеджменту Брусєнцева О.А.

Розглядалися питання стратегічного розвитку України, зокрема в умовах невизначеності, гармонізації національних стандартів зі стандартами ЕС, розвитку окремих галузей економіки, особливості розвитку людського капіталу, основні напрямки цифровізації економіки України.

Участь в цьому Круглому столі створила можливості для обміну викладацьким та науково-методичним досвідом між учасниками заходу, сприяла розвитку взаємовідносин в сфері освіти та науки між представниками різних вищих навчальних закладів України, що є значним фактором активізації їх співпраці в освітньо-науковому середовищі України в перспективі.