Реєстрація команди кафедри для участі у Всеукраїнському студентському конкурсі-2021 LoNG

6 жовтня 2021 р. Оргкомітетом Всеукраїнського студентського конкурсу-2021 LoNG (Look of New Generation / Погляд нового покоління) (Ярослав Головко, Президент Київської Бізнес Школи, член Ради Української Асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти та Людмила Горохова, директор Української Асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти (УАРМБО))було повідомленопрореєстрацію команди від нашого інституту для участі у даному конкурсі, яка була сформована зусиллями кафедри економіки, підприємництва та менеджменту. Викладачем-консультантом є старший викладач кафедри економіки, підприємництва та менеджменту, кандидат економічних наук Брусєнцева О. А.

На Конкурс зареєстровано всього 40команд (233 студенти) з 27 ЗВО з 17 міст України (Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кривий Ріг, Маріуполь, Одеса, Полтава, Рівне, Старобільськ, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів).

У вівторок, 12 жовтня 2021 р. об 11.00 годині заплановано проведення організаційної зустрічі в он-лайн в режимі (ZOOM-конференція), на яку запрошено представників студентських команд та їх викладачів-консультантів. На цій зустрічі буде презентоване конкурсне завдання, надано корисні інструкції та поради від членів Оргкомітету конкурсу, обговорено організаційні питання.

Бажаємо успіху команді кафедри економіки, підприємництва та менеджменту ННІМП!