Студентами першого і другого курсу денної форми навчання було відвідано фотовиставку

27 квітня  2016 року з нагоди 30-річчя аварії на Чорнобильській АЕС за ініціативою викладачів кафедри економіки та управління персоналом ННІМП ДВНЗ УМО НАПН України Бурлаєнко Т. І. і Брусєнцевої О. А.  зі студентами першого і другого курсу денної форми навчання було відвідано фотовиставку відомого українського фотохудожника, члена Національної спілки фотохудожників України, викладача і куратора Незалежної Української Академії Фотомистецтв Фотовиставка Юрія Косіна «Невидимому — вірити».

Фотограф працював кібернетиком на ЧАЕС і був в самому епіцентрі трагічних подій. Виставка складається із знімків безпосередньо 26 квітня 1986-го , і фотографій, які зроблені 29 років потому. Виставка не лише про катастрофу, а й про дистанцію часу, яка наближає до пережитого болю.

Починаючи з 1987 року, Юрієм Косіним було проведено більш ніж 40 персональних виставок в Україні та за кордоном, в таких країнах як: Латвія, Бельгія, Великобританія, Німеччина, Ізраїль, Польща, США, Росія. Велика кількість праць Юрія Косіна входять до власних колекцій Швейцарії, США, Німеччини, Росії, України, Ізраїлю, Франції, Бельгії, Голландії, Польщі, а також зберігаються в Фонді фотографії (Москва), в Музеї фотографії (Рига), в Ланкастерському університет (Великобританія), в Національному музеї історії України.