Супровід доцента кафедри Брусєнцевої О. А., Команди ННІМП у фіналі конкурсу LoNG-2021

Команда від Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти», яка була сформована зусиллями кафедри економіки, підприємництва та менеджменту ННІМП УМО, взяла участь у фіналі Всеукраїнського студентського конкурсу LoNG-2021 (Look of New Generation/Погляд нового покоління) «Блокчейн приходить в Україну», який відбувся 16 грудня 2021 р.

Навчально-науковий інститут менеджменту та психології представляли: капітан команди здобувачів освіти Сорокотяга Святослав Васильович (група ПТБД-20-Д1), члени команди Дабіч Артур Сергійович (група ПТБД-20-Д1), Рубан Анжеліка Миколаївна (група МОБ-19-Д2), Корсак Валентин Миколайович (група ПБ-19-Д1), Якубець Ольга Валеріївна (група ПТБД-18-Д2), Верболюк Дар’ю Олегівну (група ПТБД-18-Д2) під супроводом викладача-консультанта Брусєнцевої Ольги Анатоліївни, старшого викладача кафедри економіки, підприємництва та менеджменту ННІМП УМО.

Оргкомітет Всеукраїнського студентського конкурсу-2021 LoNG (Look of New Generation / Погляд нового покоління) включав таких осіб: Ярослав Головко, Президент Київської Бізнес Школи, член Ради Української Асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти та Людмила Горохова, директор Української Асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти (УАРМБО).

Партнери Конкурсу: Спілка підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України, Благодійний фонд «Україна-ЮНЕСКО», кафедра економіки підприємства економічного факультету Національного університету імені Тараса Шевченка, Робоча група «Освіта і медіапідтримка ринку віртуальних активів України» Міністерства цифрової трансформації України.

Конкурс відбувся за підтримки «Академії фінансового управління» Міністерства фінансів України та Центру освіти «Optima».

На Конкурс зареєструвались 40 команд (234 студенти) з 27 ЗВО з 17 міст України. У перший тур увійшли 35 команд (197 студентів) з 25 ЗВО з 17 міст України (Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кривий Ріг, Маріуполь, Одеса, Полтава, Рівне, Старобільськ, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів), а 16 грудня 2021 р. відбувся онлайн Фінал Конкурсу. Під час презентації конкурсних робіт команди продемонстрували результати власних досліджень, вільне володіння різноманітним інструментарієм, креативність, вміння працювати в команді, гарні навички презентації, вміння вести діалог, самостійність та натхненність.

В результаті участі у конкурсі члени команди ННІМП були нагороджені сертифікатами Сорокотяга Святослав Васильович, Дабіч Артур Сергійович, Рубан Анжеліка Миколаївна, Корсак Валентин Миколайович, Якубець Ольга Валеріївна, Верболюк Дар’ю Олегівну.

Вітаємо команду ННІМП та висловлюємо подяку викладачу-консультанту Брусєнцевій Ользі Анатоліївни, старшій викладачці кафедри економіки, підприємництва та менеджменту ННІМП УМО, кандидатці економічних наук за успішний супровід команди під час проведення Конкурсу, директорці Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти», кандидатці педагогічних наук, доцентці Рожновій Тетяні Євгенівні та завідувачці кафедри, кандидатці педагогічних наук, доцентці Бурлаєнко Тетяні Іванівні за сприяння участі Команди ННІМП у Всеукраїнському студентському конкурсі LoNG-2021.