триває відбір студентів до участі в міжнародному конкурсі

На кафедрі економіки та управління персоналом триває відбір студентів до участі в міжнародному конкурсі дослідницьких проектів студентів та аспірантів "Майбутня Україна 2030" який проводить Інститут інноваційних технологій і змісту освіти за дорученням Міністерства освіти і науки України.

Метою конкурсу є поглиблення знань студентів та аспірантів щодо сталого розвитку держав світу, державного управління та розвитку конкурентоспроможності України в умовах глобальних викликів; розвиток професійних навичок в реалізації дослідницьких проектів щодо підвищення рівня конкурентоспроможності України до 2030 року.

Конкурс проходитиме з грудня 2014 по квітень 2015 року та складатиметься з двох турів. Учасникам конкурсу необхідно надіслати анкету одночасно з Конкурсною роботою на електронну адресу graduate@kmpg.ua .

Детальну інформацію щодо умов проведення Конкурсу можна дізнатися на сайті www.kmpg.ua; координатор Конкурсу - професор кафедри міжнародної економіки Антонюк Лариса Леонідівна, (067) 503-90-72, le.anton@,mail.ru

Запрошуємо студентів для участі в конкурсі.